fbpx

ПРОЕКТИ

ПРОЄКТ 2020/2021. КАМЕРНА МУЗИКА З ВАЛЕРІЄМ СОКОЛОВИМ

«Камерна музика з Валерієм Соколовим» – авторський цикл самого успішного українського скрипаля, який до 20-річчя міжнародної концертної діяльності об’єднав друзів і молодих талановитих музикантів у форматі «Carte Blanche” на вечори камерної музики – вищої ланки музичного мистецтва.
За 22 роки концертної кар’єри зі своїх 34-х, Соколов мав виступи на всіх престижних концертних сценах світу. Його концерти відвідало понад 600 000 глядачів. У 16 років про нього був знятий документальний фільм «Скрипка в душі» іншою знаменитістю – французьким режисером Бруно Монсенжоном – автором документальних стрічок про Св.Ріхтера, Д.Фішера-Діскау, Г. Гульда, Д.Ойстраха, І.Менухіна. Фільм отримав світове визнання і транслюється на телеканалі ARTE.TV та Medicci.TV.

Всезон всесвітнього локдауну 2020-2021 агенція представляє цикл, який стане місцем сили, місцем, де збиратимуться чуйні щирі поціновувачі класичної музики. Нині концерти відбуваються що місяця, за виключенням часу, коли об’являється жорсткий локдаун. Проєкт представлено в Києві (поки що). До проєкту Валерій Соколов запрошує зірок міжнародної сцени та молоде покоління українських музикантів, що вже мають успішну історію виконавства. Ми запрошуємо на наші вишукані перформанс, які з нового сезону плануються проводитися ще й у форматі онлайн.

Купуйте квитки, тим самим ви долучитесь до створення нових концертних програм, розширите наші можливості запрошувати виконавців з інших країн.

Ви можете перейти на сторінку «підтримати» на нашому сайті і надіслати можливу для вас суму.

Слухаємо класичну музику українською!

“Камерний ансамбль Nota Bene Chamber Group. Шедеври української музики 70-90-х років”.

Я щаслива, що можу, нарешті, розказати про командну перемогу! ‘Друзі музики’ – мій ще один виплеканий проєкт переміг серед потужних кандидатів на отримання Гранту 2020 від Українського культурного фонду! І хочу представити його – “Камерний ансамбль Nota Bene Chamber Group. Шедеври української музики 70-90-х років”.
В червні-серпні 2020-го року напружено працюємо над ним, а в кінці серпня представимо виданий арт-бук з двома компакт-дисками, які містять музику у виконанні NB Chamber Group.
Метою проєкту є промоція української академічної музики 70-90-х років – періоду, який є прогалиною в мистецькій історії країни. Втілення проєкту сприятиме інтеграції України у світовий культурний простір та збагаченню української та світової музичної парадигми.
В проєкті будуть представлені твори тринадцяти знаних українських композиторів В. Сильвестрова, О. Ківи, Я. Губанова, В. Польової, Л. Грабовського, О. Щетинського, В. Годзяцького, О. Грінберга, В. Балея, В. Рунчака, І. Карабиця, В. Бібіка, Є. Станковича у виконанні музикантів нової генерації, лауреатів міжнародних і всеукраїнських конкурсів Р. Лопатинського, А. Павлова, А. Полуденного, Ю. Немировського, М. Грінченка, І. Грицишина та співачки Інни Галатенко, запрошеної на проєкт.
Ідейним натхненником та упорядником збірки є видатна українська композиторка, лауреатка Шевченківської премії Вікторія Польова:
‘На мій погляд, 70-90-ті роки XX століття — вельми цікавий період у розвитку української композиторської школи, бо поряд з руйнуванням естетичної парадигми, нав’язаної радянським укладом, розпадається і схема бунтарства, привнесена в художню ситуацію творчістю шістдесятників. Виникає новий естетичний ідеал, не пов’язаний з опором соціальному пресингу, виникає нова свобода прийняття світу, що виявляється в служінні гармонії в різних іпостасях і боротьбі з хаосом. Таким чином, дух часу 70-90-х знаходить нову константу в системі координат макрокосму, а не окремої системи.’
Керівниця проєкту – менеджерка Nota Bene Chamber Group та засновниця ГО ‘Друзі музики’ Олена Передерій. Проєктна менеджерка проєкту – Дар’я Сіпігіна (S. T. ART Foundation).
Продюсеркою проєкту є засновниця S.T. ART Foundation Татьяна Швед (Безкоравайна):
‘Здійснення проєкту є позитивним сигналом світовому суспільству про існування маловідомого, але потужного і впливового періоду в сучасному музичному мистецтві України.’
В завершальному етапі проєкту відбудеться онлайн-презентація за участю композиторів-учасників проєкту.
Проєкт реалізується за підтримки Українського культурного фонду.