GENESIS/СОТВОРІННЯ СВІТУ. ІЗРАЇЛЬ-УКРАЇНА

Міжнародний проєкт до якого залучена агенція. Спільно зі ГО “Друзі музики” та ізраїльською агенцією, продюсер Наум Слуцкер, був проведений мультідисциплінарний мистецький проєкт.
У 2021 році українська і світова спільнота вшановує трагедійну дату в історії людства – 80-ччя початку нацистських розстрілів у Бабиному Яру в Києві. Доктор Барух Берлінер, знана особистість в Ізраїлі й у світі, вчений, композитор, поет, який об’єднав навколо себе високопрофесійну команду однодумців, з нагоди події пропонує підтримати міжнародний проєкт до 80-х роковин трагедії Бабиного Яру, який має назву “GENESIS”. В рамках проекту відбулись концертні події у Києві та, Львові зі залученням кращих солістів і оркестрів України й світу. Проєкт поєднав в собі складову симфонічної музики з оркестром та солістами та читання тематичних уривків з Біблії.
Обидві складові мали потужну піар-компанію та інші змістовні події дотичні цієї історичної дати.
«Бабин Яр – це трагедія всього людства, але відбулася вона на українській землі. І тому українець не має права забувати про неї, як і єврей. Бабин Яр – наша спільна трагедія, трагедія перед усім всього єврейського та українського народів.»
Український діяч, поет Іван Дзюба.
Події проекту:
І. Концерт у КИЄВІ – 19 вересня \ класичне виконання зі залученням новітніх технологій синтезу музики і відео.
Олексій Шадрін (віолончель) Наум Слуцкер (продюсер) Анастасія Ранчинська (ведуча) Президентський оркестр України. Василь Василенко (диригент) Остап Ступка (читець) GENESIS. Київ, 2021.
ІІ. Концерт у ЛЬВОВІ – 26 вересня\ рок версія твору зі залученням рок гурту.
Анастасії Літвінюк (синтезатор) Наум Слуцкер (продюсер) Ронен Нісан (диригент) INSO-Львів Володимир Бєглов (читець) Барух Берлінер (композитор), Наум Слуцкер (продюсер), Володимир Бєглоа (читець), рісля концерту. у Львівській філармонії. Команда GINESIS зі представниками Біблєйного товариства України. після концерту. Ронен Нисан – диригент
ВСЕРЕДИНІ МУЗИКИ.

Всередині музики (InsideTheMusic) – культурно-просвітницький проєкт – документальний телевізійний міні-серіал про революцію та розвиток української академічної музики часів незалежної України. Творча знімальна команда, до якої долучилася агенція – директорка агенції Олена Передерій – керівник проєкту, стала переможцем у змаганні Грантоотримувачів Український культурний фонд 2021 і отримала фінансування на ствторення 4 телевізійних передач про сучасну музику України. Героями серіалу стали кломпозитори: Алла Загайкевич, ОлександрЩетинський, Svyatoslav Lunyov та Maxim Shalygin, через яких українські глядачі (поки що тільки українські) будуть дізнаватися: «Що є музика?», «Як вона народжується та створюється?», «Який шлях їй необхідно пройти, щоб слухач її почув?», «Що таке сучасна академічна музика та чи є вона в Україні?», «Які напрями має академічна музика?», «Хто з сучасних композиторів робить Україну відомою у світі академічної музики?», «Чому людство «вигадало» музику та чи справді це було людство?», «Чому людині подобається слухати музику та як вона обирає що їй слухати?».
Ми працювали над проєктом з червня по жовтень 2021, щоб нині, кожної неділі всі охочі могли передивлятися передачі на каналі EPOQUE.
Ми впевнені, що проєхкт буде мати щасливу телевізійну долю. Агенція висловлює щиру подяку за наполегливу співпрацю Настасья Супрун -Живодрова (режисерка, продюсер), Николай Живодров (оператор), Дмитро Княжеченко (звукорежисер), Anna Kozyar (асистент продюсерки), Николь Фирер (друга режисерка), Diana Sazonova, (декоратор), Edward Susla (камерамен). Брали участь у зйомках музиканти Antonii Baryshevskyi (фортепіано) Nazarii Stets bassist, (контрабас). І скрізь всі передачі разом зі музикою був Stas Nevmerzhytskyi, музиколог, який супроводжував глядача і не давав йому заблукати.
Дякуємо #українськийкультурнийфонд! І до нових перемог.
ПРОЄКТ 2020/2021. КАМЕРНА МУЗИКА З ВАЛЕРІЄМ СОКОЛОВИМ
«Камерна музика з Валерієм Соколовим» – авторський цикл самого успішного українського скрипаля, який до 20-річчя міжнародної концертної діяльності об’єднав друзів і молодих талановитих музикантів у форматі «Carte Blanche” на вечори камерної музики – вищої ланки музичного мистецтва.
За 22 роки концертної кар’єри зі своїх 34-х, Соколов мав виступи на всіх престижних концертних сценах світу. Його концерти відвідало понад 600 000 глядачів. У 16 років про нього був знятий документальний фільм «Скрипка в душі» іншою знаменитістю – французьким режисером Бруно Монсенжоном – автором документальних стрічок про Св.Ріхтера, Д.Фішера-Діскау, Г. Гульда, Д.Ойстраха, І.Менухіна. Фільм отримав світове визнання і транслюється на телеканалі ARTE.TV та Medicci.TV.
Всезон всесвітнього локдауну 2020-2021 агенція представляє цикл, який стане місцем сили, місцем, де збиратимуться чуйні щирі поціновувачі класичної музики. Нині концерти відбуваються що місяця, за виключенням часу, коли об’являється жорсткий локдаун. Проєкт представлено в Києві (поки що). До проєкту Валерій Соколов запрошує зірок міжнародної сцени та молоде покоління українських музикантів, що вже мають успішну історію виконавства. Ми запрошуємо на наші вишукані перформанс, які з нового сезону плануються проводитися ще й у форматі онлайн.
Купуйте квитки, тим самим ви долучитесь до створення нових концертних програм, розширите наші можливості запрошувати виконавців з інших країн.
Ви можете перейти на сторінку «підтримати» на нашому сайті і надіслати можливу для вас суму.
Слухаємо класичну музику українською!
“Камерний ансамбль Nota Bene Chamber Group. Шедеври української музики 70-90-х років”.

Я щаслива, що можу, нарешті, розказати про командну перемогу! ‘Друзі музики’ – мій ще один виплеканий проєкт переміг серед потужних кандидатів на отримання Гранту 2020 від Українського культурного фонду! І хочу представити його – “Камерний ансамбль Nota Bene Chamber Group. Шедеври української музики 70-90-х років”.
В червні-серпні 2020-го року напружено працюємо над ним, а в кінці серпня представимо виданий арт-бук з двома компакт-дисками, які містять музику у виконанні NB Chamber Group.
Метою проєкту є промоція української академічної музики 70-90-х років – періоду, який є прогалиною в мистецькій історії країни. Втілення проєкту сприятиме інтеграції України у світовий культурний простір та збагаченню української та світової музичної парадигми.
В проєкті будуть представлені твори тринадцяти знаних українських композиторів В. Сильвестрова, О. Ківи, Я. Губанова, В. Польової, Л. Грабовського, О. Щетинського, В. Годзяцького, О. Грінберга, В. Балея, В. Рунчака, І. Карабиця, В. Бібіка, Є. Станковича у виконанні музикантів нової генерації, лауреатів міжнародних і всеукраїнських конкурсів Р. Лопатинського, А. Павлова, А. Полуденного, Ю. Немировського, М. Грінченка, І. Грицишина та співачки Інни Галатенко, запрошеної на проєкт.
Ідейним натхненником та упорядником збірки є видатна українська композиторка, лауреатка Шевченківської премії Вікторія Польова:
‘На мій погляд, 70-90-ті роки XX століття — вельми цікавий період у розвитку української композиторської школи, бо поряд з руйнуванням естетичної парадигми, нав’язаної радянським укладом, розпадається і схема бунтарства, привнесена в художню ситуацію творчістю шістдесятників. Виникає новий естетичний ідеал, не пов’язаний з опором соціальному пресингу, виникає нова свобода прийняття світу, що виявляється в служінні гармонії в різних іпостасях і боротьбі з хаосом. Таким чином, дух часу 70-90-х знаходить нову константу в системі координат макрокосму, а не окремої системи.’
Керівниця проєкту – менеджерка Nota Bene Chamber Group та засновниця ГО ‘Друзі музики’ Олена Передерій. Проєктна менеджерка проєкту – Дар’я Сіпігіна (S. T. ART Foundation).
Продюсеркою проєкту є засновниця S.T. ART Foundation Татьяна Швед (Безкоравайна):
‘Здійснення проєкту є позитивним сигналом світовому суспільству про існування маловідомого, але потужного і впливового періоду в сучасному музичному мистецтві України.’
В завершальному етапі проєкту відбудеться онлайн-презентація за участю композиторів-учасників проєкту.
Проєкт реалізується за підтримки Українського культурного фонду.