fbpx

Про нас

Наша місія розвивати сучасний ринок класичної музики в Україні. Ми створюємо динамічний мистецький простір. Ми розуміємо, що організація концертів і різноманітних музичних проектів лише мала частка концертного менеджменту.
Ми хочемо, щоб класична і сучасна академічна музика звучала на повну силу і почувалася як вдома.

Ми працюємо, щоб молоді українські музиканти отримали можливість професійного розвитку та творчої самореалізації в Україні.

Щоб ті українські музиканти, які мають успішну міжнародну кар’єру могли реалізувати себе тут і поділитися досягненнями у себе в Україні.

Щоб слухачі відкривали для себе класичну музику, навчилися слухаючи, розуміти і отримувати унікальний досвід переживання музики, який наповнює їх життя новим змістом.

ЕДЕРІ МЕНЕДЖМЕНТ – це професійний супровід та допомога кар’єри виконавців і концертних колективів.
ПЕРСОНАЛЬНИЙ АСИСТЕНТ – ми працюємо разом з вами, розробляємо ефективну стратегію просування, і ви отримуєте можливість присвятити себе виключно музиці.
КОНЦЕРТИ – ми організовуємо ваш концертний графік, складаємо контракти, плануємо ваш концертний сезон. Логістика турів і виступів: готелі, трансфери, перельоти … все ідеально погоджено з партнерами, і ви отримаєте повну інформацію про це. МАРКЕТИНГ І ПРОСУВАННЯ В ІНТЕРНЕТІ – ми допомагаємо налагодити ваш аккаунт у Facebook, дбаємо про ваш канал в YouTube і веб-сайт. Ми готуємо просування в інтернеті, консультуємо і супроводжуємо вас по шляху створення іміджу і закріплюємо успіх.
МИ МОЖЕМО СТВОРИТИ ДЛЯ ВАС індивідуальне проектне рішення!


Надішліть нам електронний лист

    Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *