fbpx

другий сезон

Хроніки репетицій другого сезону.

EDERI MANAGEMENT відкриває другий сезон концертів, справді трохи більше ніж другий. Перший великий концерт у нас відбувся ще 2019 – пам’яті видатного грузинського композитора, великого і справжнього друга України – Гії Канчелі. І ось – третя осінь. І пандемія зі локдауном ні до чого. Ні до чого? Так, такі умови для молодої агенції це виклик. Я вдячна своїм найталановитішим артистам, з якими ми будемо разом робити нові проєкти, які залишаються вірні своєї професії, які залишаються в EDERI MANAGEMENT. Трохи проанонсую наступний сезон: у вересні Nota Bene і Duo Sonoro беруть участь у філармонійному концерті, що присвячений ювілею Бориса Лятошинського. У вересні, нарешті, відбудуться кілька разів перенесені концерти «Романтичні мрії». Поки вони переносилися Маестро Соколов подумав-подумав і вирішив зробити серію камерних концертів у Києві (!). Тож, добра новина для наших друзів відвідувачів – слідкуйте за афішами агенції, скоро перший концерт серії «Камерна музика з Валерієм СОКОЛОВИМ». Зміст, який він вкладає в програми серії, скрипаль сформулював так:» Я вирішив об’єднати друзів і молодих талановитих музикантів у форматі «Carte Blanche” на вечори камерної музики – вищої ланки музичного мистецтва». Плануємо робити по одному концерту на місяць.
На запрошення Національної філармонії України в жовтні відбудеться речиталь Nota Bene Chamber Group. Довгоочікувана подія для киян, тож поспішаємо до кас за квитками.
Такі найближчі концерти, друзі, відбудуться під маркою агенції. Подальші плани буду оприлюднювати поступово, бо зараз живемо кожним днем.
Приходьте на наші концерти високої музики, приходьте з новими друзями, така підтримка дуже важлива для нас. За кошти, що ви сплатили за квитки або надіслали нам як підтримку проєктів ми створюємо нові унікальні програми, маємо змогу запросити талановитих виконавців. А ви, наші глядачі і друзі агенції отримаєте враження і відчуття, що залишються в ваших серцях назавжди.

Бувайте здорові, бережіть себе й оточуючих. На наших концертах безпечно – без захисних масок ми нікого не пускаємо. А я переконана, що правильна музика тільки підвищує імунітет.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *