fbpx

НАЗАРІЙ СТЕЦЬ (контрабас)

Музикант та педагог, орієнтований на сучасну музику та популяризацію нової української музики, особливо написаної для його інструменту – контрабасу.

Народився у музичній родині. Його першим інструментом була скрипка, а після семи років занять Назарій почав освоювати контрабас у Тернопільському музичному училищі під опікою Василя Феленчака. У 2010-2015 роках здобув ступінь бакалавра та магістра у Національній музичній академії імені Петра Чайковського, навчаючись у класі Олександра Мельника. Там же закінчив асистентуру-стажування.

Перший професійний контракт з Галицьким камерним оркестром Назарій отримав у віці 16 років. У 20 років виграв конкурс на місце соліста-інструменталіста у «Київській камераті». А з 26 років почав викладати у класі контрабаса та камерного ансамблю в Національній музичній академії України.

У 2018 році Міністерство культури України нагородило музиканта премією Левка Ревуцького за концертні виступи із сучасною українською музикою.

Назарій брав майстер-класи у таких відомих контрабасистів, як Ніколас Кросс, Чі-Чі Нваноку, Джефф Бредетіч, Леон Бош, Руслан Луцик, Ден Стіфф, Хіроші Ікемацу. Він був першим виконавцем концертів для контрабаса з оркестром Золтана Алмаші, Аліси Заіки, Мерісона Боргеса, Олександра Левковича, Юлії Мондуччі, Едварда Кравчука та Сергія Пілютікова.

Його концертна географія включає більше 20 країн із сольними, камерними та оркестровими виступами на фестивалях «Маніфест», «Гогольфест», «2 дні і дві ночі», Britten-Pears young artist program, «Варшавська осінь», Septembre musical тощо.

Він співпрацював з Ulysses ensemble, Salzburg Sinfonietta, Ensemble Nostri Temporis, Sed Contra, New Era orchestra, Kyiv Kamerata, UKHO-ensemble та багатьма іншими колективами.

З 2018 року отримує ґрантову підтримку від фонду VERE MUSIC FUND.

З агенцією Назарій почав співпрацювати з телевізійного проєкту ВСЕРЕДИНІ МУЗИКИ та проєкті Камерна музика з Валерієм Соколовим.

ГАЛЕРЕЯ