fbpx

любомира бурлачук біографія

Любомира Бурлачук має різносторонній професійний досвід та вагомі досягнення в трьох областях діяльності – науково-дослідницькій роботі, фармацевтичному бізнесі та бізнес-освіті.
Вищу освіту Любомира отримала в Київському національному університеті ім. Т.Г.Шевченка (факультет кібернетики, кафедра структурної та прикладної лінгвістики – диплом з відзнакою). Після завершення навчання в університеті – аспірант, молодший науковий співробітник Інституту кібернетики НАН України ім. В.М.Глушкова.
В 1995 р. Любомира розпочала професійну кар’єру з американською фармацевтичною компанією «Eli Lilly» в зовсім новій для себе галузі великого фармацевтичного бізнесу. Вже в 1999 р. очолила представництво американської фармацевтичної компанії «Eli Lilly» в Україні, Молдові та Білорусі, та ініціювала унікальний трансформаційний проект національного рівня по створенню в Україні вітчизняного виробництва людських генно-інженерних інсулінів з субстанції та за технологією «Eli Lilly», в партнерстві з українським виробником ВАТ «Фармак». Незважаючи на великі труднощі, перший етап проекту – вітчизняне виробництво Фармасуліну у флаконах – був успішно впроваджений в життя протягом 1999-2004 рр. Цей стратегічний проект трансформував ВАТ «Фармак», ринок інсулінів, якість ендокринологічної служби та ефективність лікування хворих на цукровий діабет в Україні.
З 2007 р. по 2011 р. Любомира – заступник Генерального директора з розвитку зовнішніх стосунків на ВАТ «Фармак». Розвиток бізнесу з міжнародними партнерами, розробка і часткове впровадження на ВАТ «Фармак» концепції нової корпоративної культури, успішне завершений другого етапу інсулінового проекту з «Eli Lilly» (вітчизняне виробництво Фармасуліну у картриджах) – основні досягнення цього періоду. Отже, від стратегічної ідеї та особистої мрії про виробництво інсулінів «Еli Lilly» в Україні до її повного втілення в життя Любомира впевнено і послідовно йшла протягом 14 років.
kmbs – друга Alma Mater Любомири. В 2006 р. отримала диплом Executive MBA kmbs, була Лідером МВА програм kmbs. З 2012 р. протягом двох років Любомира – заступник Декана kmbs з розвитку міжнародних зв’язків, викладач kmbs, автор міждисциплінарної інноваційної програми для бізнес-лідерів “Beyond Business: Art and Science for Creative Leaders” [“Більше, ніж Бізнес: Мистецтво та Наука для Творчих Лідерів”].
Феномен лідерства є однією з ключових тем міждисциплінарної авторської програми Любомири. Лідерство і такі пов’язані з ним базові поняття бізнесу, як стратегічна ідея, системне мислення, комунікація, управління змінами, корпоративна культура, соціальна відповідальність бізнесу, глибоко переосмислюються в контекстах філософії, науки та мистецтва, зокрема симфонічної музики.
Любомира є автором он-лайн курсу “Intelligent Listening” [або “Мистецтво Слухати”], який є у вільному доступі на Першій дистанційній платформі громадянської освіти від Відкритого Університету Майдану [ВУМ] https://vumonline.ua/course/intelligent-listening/ .
З 2014 року Любомира – незалежний дослідник, працює над книгою Homo Symphonicum.
Любомира має високі нагороди від Президента України, Міністерства охорони здоров’я України, орден Св. Анни IV ступеня від Митрополита Київського і Всієї України Блаженнійшого Володимира за високі досягнення і заслуги перед українським народом та УПЦ, численні нагороди від компанії “Eli Lilly” та американської організації “Project HOPE”, подяки від Національного Університету “Києво-Могилянська Академія” НаУКМА та kmbs. 25 листопада 2015 року Любомира отримала ще одну високу нагороду – орден Святої Великомучениці Варвари – від Патріарха Київського і Всієї Руси-України Філарета, за заслуги з відродження духовності в Україні та утвердження Помісної УПЦ.
Любомира отримала музичну освіту [по класу фортепіано]. Не уявляє жодного дня свого життя без класичної, зокрема, симфонічної та оперної музики. Захоплюється філософією та поезією, фізикою та математикою, любить природу. Проводить соціальні освітні програми, рятує життя бездомних тварин (міні-притулок “Ковчег”).
Персональна місія – “Надихати, Об’єднувати, Змінювати!”