fbpx

Шоу «Новорічний джаз рояль». 19.12.2021, початок о 20.00

Шоу “Новорічний джаз рояль”.

Шоу “Новорічний джаз рояль” в Universum Hall, пр.Глушкова,1, павільон №6, ВДНХ

Феєрверк віртуозної гри на роялі, тонкого почуття гумору та шикарної музики!!
Все це – концерт «Новорічний джаз рояль» композитора та піаніста Андрія Соловйова – улюблене шоу глядачів незалежно від їхнього віку!
Тут Кожен зможе насолодитися вишуканою новорічною джазовою музикою та почути цікаві факти з історії джазової музики.
«Музика – це втілення внутрішнього світу людини. Те, що не дає музикантові спокою, він втілює у своїй творчості», – зізнається піаніст. Не дивно, що кожна його мелодія –вибух емоцій і почуттів.

Відвідати, неможливо пропустити!

  • Відвідати єдиний в Україні та Східній Європі концертний зал-музей.
  • Наші фотографи зупинять миттєвості прекрасного і подарують, вам на згадку, теплі спогади про концерт та його атмосферу комфорту і затишку.
  • Universum Hall гармонічно поєднує єдиним стилем затишок залів, вишуканість вина та віртуозність артистів.
  • Ваша TESLA буде чекати вас на стоянці, що охороняється!

Вечір, 19 грудня – Ви почуєте як змінювалася музика починаючи з 30-х років минулого століття до сьогоднішнього часу, а особливу неповторну атмосферу прикрасять образи на унікальній проекційній циклорамі!!!
До вашої уваги найпопулярніші світові новорічні хіти у новому джазовому звучанні, а також авторські композиції відомого українського композитора та піаніста Андрія Соловйова.
На сцені – романтик ХХІ сторіччя разом зі відоммими українськими музикантами, яких, без перебільшення, можна назвати сучасною українською музичною елітою.

Андрій Соловйов – український композитор і піаніст, автор симфо-піано шоу «Фантастична любов»; артист, бенд-лідер багатьох телевізійних шоу; автор музики до українського анімаційного кіно; музичний керівник театральних вистав.
Як музикант і аранжувальник співпрацює з багатьма українськими артистами. Його концерти з успіхом проходять на різних столичних концертних майданчиках.

Концерт відбудеться у COVID-Free форматі.

Довідки: +38 (067) 547 1111; +38 (097) 702 0794

Позначено , , , , , , , , ,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *