fbpx

Аліна Башкіна

       Аліна Башкіна – молода зірка української поп музики, півфіналістка проекту «Голос країни», Заслужена артистка естрадного мистецтва України.

      Вона відкривала Віденський бал у Києві, їй аплодували глядачі  Італії, Іспанії, Лівії, Польщі, Болгарії, Росії, ОАЕ, Вірменії, Казахстані та інших країн.

       Аліна – багатогранна артистка. В ній поєднані  вогонь і романтика. Витончена і жіночна – вона зворушує до глибини душі своїм щирим виконанням. Яскрава і драйвова – вона запалює на сцені з музикантами і балетом.

        У репертуарі – авторські пісні, світові хіти в танцювальній і лаунж обробках (поп, рок, dance, джаз, хіти 80-90х), ретро та фольклор, романси. Тематичні програми «Christmas story», «Під небом Парижа», «Історія одного кохання», «Crazy in love» стануть родзинкою заходу і занурюють слухача в унікальну атмосферу. Аліна виконує пісні на 12 мовах! Це може стати приємним подарунком для іноземних гостей на святі.

      На проекті «Голос країни» вона стала втіленням жіночності і душевності. Пісні «Обійми» Святослава Вакарчука та українська народна «Закувала зозулечка» підкорили мільйони українців.

          Після проекту Аліна почала свою сольну кар’єру. Танцювальні треки «Вільна» і «Кохаю» в ротації на всіх музичних каналах і багатьох радіостанціях України.

            Аліна запрошена солістка оркестрів Lords of the Sound, Заслуженого Академічного Ансамблю пісні і танцю Збройних Сил України, Національного духового оркестру, з якими об’їздила всю Україну з концертними турами.

Галерея АЛІНА БАШКІНА