fbpx

камерна музика з Валерієм СОКОЛОВИМ

14 вересня, вівторок, 2021рік, Будинок Актора, Київ. Початок о 19.00

Квитки, які були придбані на концерт 30 квітня (який перенесено на 14 вересня) дійсні! Шановні відвідувачі! Відбулася зміна в програмі, наразі ми маємо шалених виконавців і програму!

Дві глибини, в яких зображене ХХ сторіччя – універсал Дм. Шостакович та М.Арнольд, чия музика приводила у беззаперечний захват як виконавців, так і музикантів. Вже за життя їх звали класиками сучасності. Виконання їх творів у програмі – подія, а виконання квартету М.Арнольда – подвійна подія, тому що – прем’єра в Україні!


Українці мало знайомі з академічною музикою М.Арнольда, проте серйозні любителі року досконало знають знаменитий концерт в Альберт Холі 1969 року, коли на сцену разом вийшли гурт «Deep Purpl» і Лондонський симфонічний оркестр.

Ця подія, вважається, стала днем народженням симфороку. «Концерт для рок гурту і оркестру» Дж.Лорда був виконаний під керівництвом М.Арнольда .


Струнні квартети Малкольма і Шостаковича, що представлені в концерті, належать до найвеличніших квартетів сучасності. Вони виводять з зони комфорту слухача, вони «тривожні», хоча сповненні красивих мелодій і захопливих діалогів.


Арнольд поглинав в себе епоху і час в якому жив, створюючи музику ХХ сторіччя, Шостакович був сам цією епохою, як написала Анна Ахматова одній з посвят своєї поезії:» Композитору Дмитру Дмитровичу Шостаковичу, в чию епоху я живу на землі».

«Камерна музика з Валерієм Соколовим» – авторський цикл визнаного світом українського скрипаля, про якого вже в його 18 років був знятий документальний фільм «Скрипка в душі» іншою знаменитістю – французьким режисером Бруно Монсенжоном – автором документальних стрічок про Св.Ріхтера, Д.Фішера-Діскау, Г. Гульда, Д.Ойстраха, І.Менухіна. Цей фільм отримав світове визнання і транслюєтьсяz на телеканалі ARTE TV та Medicci.TV.
За 22 роки концертної кар’єри зі своїх 34-х Соколов мав виступи на всіх престижних концертних сценах світу. Його концерти відвідало понад 600 000 глядачів. Цього сезону майстер об’єднав коло себе молоде покоління українських музикантів щоб дати змогу людям долучитися до таємниці камерної музики – вищої планки музичного мистецтва.

Організатор концерту – Агенція EDERI MANAGEMENT, бачить свою місію в створенні умов для того, щоб класична і сучасна академічна музика зазвучала на повну силу і відчула себе, як вдома.
Партнер концерту – благодійний фонд VERE MUSIC FUND, який надає українським музикантам гранти для участі в міжнародних конкурсах та майстер-класах, підтримує музичні конкурси в Україні, а також реалізує фестивальні проєкти та освітні ініціативи.

П Р О Г Р А М А

МАЛКОЛЬМ АРНОЛЬД (1921-2006) – Струнний квартет № 2 , op.115:
I. Allegro II. Maestoso con molto rubato – Allegro vivace III. Andante IV. Allegretto
Виконавці – Лауреати міжнародних конкурсі
Варвара ВАСИЛЬЄВА (скрипка), Валерій СОКОЛОВ (скрипка),
Наталія КУЛЕБА (альт), Артем ПОЛУДЕННИЙ (віолончель)

ДМИТРО ШОСТАКОВИЧ (1906-1975) – Квартет № 8 для двох скрипок, альта і віолончелі до мінор, ор.110:
I.Largo II.Allegro molto III.Allegretto IV.Largo V.Largo
Виконавці – Лауреати міжнародних конкурсів
Валерій СОКОЛОВ (скрипка), Варвара ВАСИЛЬЄВА (скрипка),
Наталія КУЛЕБА (альт), Олексій ШАДРІН (віолончель)

Довідки за телефоном: 044 235 2081

До уваги глядачів!
Вхід до Будинку актора без захисних масок на обличчі заборонено.
Ми дбаємо про ваше здоров’я і безпеку.

Позначено , , , , , , , , , , ,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *