fbpx

GENESIS \ СОТВОРІННЯ СВІТУ

Концерти класичної музики в Києві 19 вересня, неділя, 19.00

У Києві виконають симфонічну поему “GENESIS” \ «СОТВОРІННЯ СВІТУ» ізраїльського вченого, композитора Берлінер Барух, під читання народного артиста України Остапа Ступки.

Cвітова поєма вже має 1 млн. переглядів в You tube. В концерті вперше будуть використані новітні технології синтезу музики і відеоарту.
Концерт присвячений 80-річчю трагедії Бабиного Яру у Києві.

Автор світової поєми Барух Берлінер, не тільки композитор, але й відомий ізраїльський вчений, автор книг з економіки, який отримав ступінь з математики в Цюріхському університеті, викладає в Тель-Авівському університеті, читає лекції в провідних університетах світу. Він – автор декількох великих симфонічних творів, а також камерних циклів. Його музика виконується в Європі, Америці й Азії. Барух Берлінер окрім наукових книг пише ще й вірші, причому на декількох мовах – івриті, німецькою та англійською.

Київським глядачам концерт класичної музики ізраїльського композитора репрезентує Президентський оркестр України під орудою народного артиста України Василя Василенко.


Остап Ступка, який виступить у ролі читця (тексти Біблії є невід’ємною частиною твору) – народний артист України, актор театру та кіно, телеведучий, народний артист України, лауреат Мистецької премії «Київ» імені Амвросія Бучми, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка.


Спеціальний гість концерту – Лауреат міжнародних конкурсів віолончеліст Олексій Шадрін.

«Твори незвичайної краси й гармонійності – ось що приваблює слухачів сьогодні на концертах Баруха Берлінера», – зазначає світова преса.

Концерт відбудеться у Великій Залі ім. Василя Сліпака НМА України ім.П.І.Чайковського. Велична будівля залу є справжнім символом столиці та і всієї України. Вона відома не тільки знаною архітектурою в стилі венеціанського палаццо, а й особливою акустикою.
Концерт проводиться за підтримки Департаменту культури КМДА.

Національний Президентський оркестр
Диригент – народний артист України – Василь ВАСИЛЕНКО
Барух БЕРЛІНЕР (Ізраїль)
п р о г р а м а:

  • “GENESIS” / СОТВОРІННЯ для читця і симфонічного оркестру.
    За подіями перших глав книги «Буття»
    Читець – народний артист України Остап СТУПКА
  • «Сон Якова» Концерт для віолончелі і симфонічного оркестру:
    Соліст – Лауреат міжнародних конкурсів Олексій ШАДРІН (віолончель)

До уваги глядачів!
Вхід до залу ім. Василя Сліпака НМА України ім.П.І.Чайковського без захисних масок на обличчі заборонено.
Ми дбаємо про ваше здоров’я і безпеку.

Позначено , , , , , , , , , , ,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *