fbpx

всередині музики. за підтримки укф.

Агенція приєднується до проєкту ВСЕРЕДИНІ МУЗИКИ, який відбувається за підтримки укф. Разом зі молодою талановитою командою під керівництвом режисерки і продюсерки Анастасії Супрун-Живодрова ми будемо знімати цикл
телепередач в стилі доку-фікшн про революцію та розвиток сучасної української академічної музики часів незалежної України. Проєкт переміг серед сотень інших, що подавалися на грантовий конкурс від Українського культурного фонду цього року!
Проєкт, що став для мене відкриттям в кожній деталі, від знайомства зі Настею Супрун-Живодрова до допомоги дизайнеру фільмування в розкладанні всіляких речей для кадрів. Агенцію запросили до партнерства в музичні частині серіалу, тут ми почали співпрацю зі нашими молодими знаменитостями – музикологом Стасом Невмержицьким, піаністом Антонієм Баришевським та контрабасистом Назаром Стецем. Та зі героями серіалу – сучасними класиками композиторами: Аллою Загайкевич, Святославом Луньовим, Олександром Щетинським та Максимом Шалигіним.

За підтримки укф агенція долучиться до фільмування телевізійного серіалу зі 4 епізодів по 47-50 хвилин. Зніматися все буде по містах України та Нідерландів. Прем’єра призначена на жовтень-листопад 2021.

Позначено , , , , , , , , , , ,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *